KONST / Litografier / Färglitografi 15565069
nr 1556 5069
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, "Blått partitur", Signerad 1990, numrerad 71/250 cm. Bildmått: 47x59 cm, yttermått inklusive ram: 64x80
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 20:33:35
17/8 20:28:49
700 kr
19/8 23:02:37
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson